KONST / Litografier / Färglitografi 9234796
nr 923 4796
Färglitografi
Maria Boczevska, stad i vinterskrud, 37/325, signerad, motivet: 27x33
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:55:03
150 kr